Özel Günler

Mezuniyet, nişan, düğün, kına ve diğer özel günler için aradığınız tüm bilgileri yazılarımızda bulabilirsiniz.

Özel Günler İçin Özel Hazırlık

Özel ve eşsiz zamanlar için herkes kusursuz olmak ister. Özellikle saç, makyaj ve kıyafet olarak. Ama saç modeli, kıyafet ve makyaj öncesi bilinmesi gereken en önemli bilgi ise özel günün yapılacağı yerdir. Kapalı bir yerde mi yoksa açık bir yer mi?

Özel Günler İçin Saç ve Makyaj

İlk önce şunu bir kabullenelim, herkes mükemmel olmak ister. Özel yerler için saç ve makyaj ilk dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Kıyafetleri önceden alabilirsiniz ama saç ve makyaj özel günün olduğu gün yapılmak zorundadır. Yazılarımızda saç modelleri ve makyaj hakkında en güncel bilgileri ve modelleri bulabilirsiniz.

Mezuniyet, Düğün, Nişan İçin Kıyafetler

Mükemmel bir kıyafet, harika bir saç modeli ve makyaj ile geceye hazırsınız. Seçeceğiniz kıyafetin saçlarınız ve makyajınızla uyumu en önemli konu diyebiliriz. En güncel mezuniyet, düğün, nişan ve diğer değerli günler için en popüler kıyafet modellerini bulabilirsiniz. Ufak bir öneri, üzülmemeniz için kuaförünüz ile özel gün hakkında konuşup randevu almayı unutmayınız.

2019 Gelin Saçı Modelleri

Değişen düğün dekorları gibi gelin saçı trendleri de her geçen yıl değişmektedir. Gelin saçı için ilham verecek saç fikirleri ve en yeni düğün saçı trendlerini arıyorsanız, 2019 için bilmeniz gereken...

Uzun Gelin Saçı Modelleri

GELİN SAÇI MODELLERİ Tüm kadınlar düğün gününde gelinliği, ayakkabısı, saç stilinden makyajına kadar kusursuz olmak ister. Düğün için saçlarımızı nasıl şekillendireceğimize karar vermek bir elbiseyi seçmek kadar heyecan verici ve...