Düğün

Düğün günlerine özel saç modelleri, makyaj ve kıyafetler hakkında en güncel güzellik sırlarını bulabilirsiniz.

Düğün İçin Saç Modelleri

Bu özel günün tüm misafirleri, damat tarafı veya gelin tarafı için en iyi şekilde hazırlanıp gitmek ister. Bu özel güne özel saç modeli seçmeden önce dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bu özel günün yapılacağı yer, mevsimi ve seçtiğiniz kıyafet bunlardan bazılarıdır. Şimdi bunları biraz daha açıklayalım.

Düğün Yerinin Saçlar ve Kıyafet İçin Önemi

Bu özel günün yapılacağı yer gelin ve damat adayları için en önemli konudur. Biz misafirler için ise yapılacağı yeri önceden bilmek önemlidir. Bildiğiniz gibi düğün yerleri ve tarzları fazladır. Kapalı, açık, sahil veya kır düğünleri evlenmeyi düşünenlerin en çok tercih ettikleri yerlerden bazılarıdır. Düğünün yapılacağı mekan hakkında kuaförünüzü bilgilendirmeniz iyi olacaktır.

Düğün İçin Yaz ve Kış Mevsimi

Yeri hallettiğimize göre sırada mevsime özel saç modelleri hakkında bilgi edinmeye geldi. Özel günler haricinde de saçlarımızı mevsimlere özel bakımını yapmaya özen gösteriyoruz. Mevsimine özel kıyafetler, kıyafetlerle uyumlu saç modelleri ve makyaj ile gecenin en güzeli siz olabilirsiniz.

Düğün İçin Kıyafet Seçimi

Kıyafet seçiminiz de yine yer ve mevsime göre değişiklik gösterecektir. Kıyafetinizin, saçlarınız ve makyajınız ile uyumu en önemli konu diyebiliriz.Makyaj, saç modeli ve şık bir kıyafet ile özel günlerin en şık kişisi siz olabilirsiniz. Bu tarz günlere hazırlanmak biraz sıkıntılı olabiliyor özellikle kuaför kısmı son adım olduğundan dolayı rezervasyon yaptırmak çok önemlidir. Özel günler hakkında en güncel modelleri bilmek için bizi takip edebilirsiniz.

2019 Gelin Saçı Modelleri

Değişen düğün dekorları gibi gelin saçı trendleri de her geçen yıl değişmektedir. Gelin saçı için ilham verecek saç fikirleri ve en yeni düğün saçı trendlerini arıyorsanız, 2019 için bilmeniz gereken...

Uzun Gelin Saçı Modelleri

GELİN SAÇI MODELLERİ Tüm kadınlar düğün gününde gelinliği, ayakkabısı, saç stilinden makyajına kadar kusursuz olmak ister. Düğün için saçlarımızı nasıl şekillendireceğimize karar vermek bir elbiseyi seçmek kadar heyecan verici ve...