Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri dünyası çok büyük ve gezinmek biraz göz korkutucu olabilir. Saç bakım ürünü tercih ederken dikkate alınması gereken çok şey var.

Saç Tipine Göre Ürünler

Saçlarınız düz, ince, kalın, dalgalı, uzun, kısa ya da bu saydıklarımızın arasında yer almayan bir tip mi? Saç tipleri çok geniş diyebiliriz. Saç tiplerine özel ürünler ise çok daha geniştir.

Saç Derisine Özel Ürünler

Saç tipi kadar olmasa da saç derisine özel ürünler de mevcuttur. Saç derimiz kuru, yağlı ya da kepekli olabilir ve genellikle saç bakım ürünü tercih ederken saç derisi tipi ikinci planda kalıyor.Saç tipine ve derisine özel ürünler hakkında ayrıntılı bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz.

Jojoba Yağı Faydaları

Yüz yağları, saç yağları, vücut yağları, hepsi bir arada yağlar ve diğer güzellik için sunulan yağlar. Güzellik dünyasının kalabalık olduğunu bilmeyen yoktur. Peki saçlarımız ve cildimiz için doğru yağı nasıl...

Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan

Saçlarımız çok hassas olmasından dolayı saçlarımıza uyguladığımız ısı araçları, kimyasal işlemler, saç boyama ve kalitesiz ürünler kullanmak saçlarımıza zarar verebilir. Bu tarz nedenler yüzünden saçlarımız yıpranmaktadır. Yıpranmış saçlar için şampuan...

Page 1 of 4 1 2 4